מיוחד | חב''ד שעל אתר 22

חב''ד שעל אתר > מיוחד

מיוחד

'היכל אדמו"ר הזקן'

עמך ישראל שיגיעו השבוע לפקוד את ציונו של האדמו"ר הזקן בהאדיטש שבאוקראינה, יזכו לבקר ב'היכל אדמו"ר הזקן" המשמש מרכז להפצת החסידות * צפו בתמונות

הצצה מרגשת לפעילות החב"דית עם ניצולי השואה

משה בן חיים

מי שמע על העיירה "הודוסובסלו"? בעיירה זו בהונגריה, מרחק חצי שעה נסיעה מדברצן, גרו אלפי יהודים לפני השואה האיומה. כל בתי המסחר שם, היו בבעלות יהודית. כיום, יהודייה אחת מעל גיל שמונים נותרה שם, לבדה, שומרת ככל יכולתה על היהדות, וגרה מול הכנסייה העירונית ● איך הגיעו אליה שלוחי חב"ד? ● בעודנו בעשרה בטבת, יום הקדיש הכללי, מביאים אנו את סיפורו של שליח צעיר בדברצן הונגריה, המפיח אור ושמחה בלבות ניצולי השואה..

'שיאביבון - 2015'

במיזם 'שיאביבון' המשותף למרכז חב"ד תל-אביב בשיתוף עיריית תל אביב ישבר 'שיא גינס' חדש כאשר 1200 איש -מבוגרים וילדים- יסובבו סביבון. כולם מוזמנים! מה בתוכנית?

שליח חב"ד והפיגועים ברובע ה-11

חיים ברון, COL

הרב לוי מטוסוב מצרפת, הופיע בעשרות כלי-תקשורת ברחבי העולם, כולל תחנת השידור הערבית 'אל ג'זירה', דרכם העביר את המסר היהודי..

4325 שלוחים, 68 מדינות..

צפו בתמונה המשותפת של 4325 שלוחי חב"ד בעולם אולי תזהו את השליח במקום מגורכם... ● וגם: הסיקור בכלי התקשורת

כינוס השלוחים - הנאה להם והנאה לעולם

"חב"ד עומדת היום בחוד החנית בכל הקשור לפיתוח חיים יהודיים ברחבי העולם.. במקומות רבים שלוחי חב"ד הם הקול היהודי היחידי באזורם, דבר שהופך אותם לשגרירי היהדות.."

רכס הרי אררט

שטורעם, צילומים: מאיר אלפסי

הצלם מאיר אלפסי ביקר ביותר מ-50 מדינות על פני הגלובוס וקלט בעדשת מצלמתו נופים מרהיבים ורגעים מרטיטים. כעת הוא מביא צילומים מהרי אררט הממוקמים בגבול טורקיה ארמניה..

אחווה של סוכות

"המתנה"

הוד מקסימוב, מקור ראשון

בימים אלו ראה אור ספר חדש בשם "המתנה" - ספר שכולו נתינה הנותן נקודת מבט למתנות החיים.., פרי עטו של שניאור כהן. סיפורו של ספר וסופר.

ערב לנשמה..

כתב COL

"ערב ניגונים" - הפלייר הצבעוני משך את עיני.. הגעתי, לישיבת חב"ד "דעת" ברחובות, שם התקיים הארוע המיוחד שאין מילים שיכולות לתאר את המעמד...

מסירות ללא חת

בביתו של הרב לוי יצחק גדל ראש בני ישראל – הרבי מליובאוויטש. הרבי, בנו בכורו של הרב לוי יצחק, גדל וחונך על ברכי מסירות נפש למען כלל ישראל ולמען כל יהודי בפרט.

לגעת במקדש

מנחם כהן 1 תגובות

דגם בית המקדש העשוי מעשרים אלף חלקי לגו, אורכו יותר משני מטרים וחצי וקבוצה בת מאה ילדים מצליחה לבנות את הדגם בתוך שעה וחצי..

אש"ף ביקש לפגע.. התכנית נכשלה

מזכירו של הרבי מליובאוויטש, הרב בנימין קליין ע"ה, שהסתלק בסוף השבוע, מספר על היום שבו קיבל טלפון מראש הממשלה יצחק שמיר ובו הוא מודיע לו על דיווח שקיבל, כי ארגון 'אש"ף' מתכנן לבצע פיגועים במקומות רבים והוא מבקש ברכה ● מה עשה הרב קליין ואיך הגיב על כך הרבי?

פרס ירושלים לשליח חב"ד

שליח חב"ד לתאילנד הרב נחמיה וילהלם - הוא אחד הזוכים ב'פרס ירושלים לאחדות ישראל' כנציג בית חב"ד בבנגקוק. מהו 'פרס ירושלים לאחדות ישראל', ומדוע זכה בית חב"ד בפרס?

החלבן החסידי

הרב יצחק ריבקין

היועץ החינוכי הרב יצחק ריבקין מספר על הדרך המיוחדת אותה למד מאביו ר' זוסמן ריבקין, בעל הרפת המיתולוגית בכפר חב"ד, וכיצד הוא מממש אותה ב'שבילי החינוך'

כשהאדמה רועדת יש חב"ד

א. רפאל. צילומים: מתוך עמוד הפייסבוק של חב"ד נפאל

"מאות ישראלים נמצאים בבית חב"ד מאז פקדה את המדינה רעית האדמה הקטלנית, שעות הבוקר. המאמצים העיקריים שלנו מתרכזים כעת באיסוף רשימות של הישראלים השוהים בנפאל וסביבותיה"

שיחה בלתי צפויה

בשיחה מיוחדת, בלתי צפויה, בכ"ז בניסן בשנת תנש"א (1991) בלילה, קבל הרבי, בכאב רב, על כך שהציפייה לגאולה מצד הציבור הרחב אינה פנימית - וקרא: "עשו כל אשר ביכולתכם להביא את משיח צדקנו בפועל ממש"

מעזה למיאמי

בראיון לערוץ 20 סיפר לוחם גולני סמ"ר טל קידר על החוויות מהמסע המרגש למיאמי של מצוייני צה"ל, שנפצעו ב"צוק איתן", כשבסיומו ביקרו באוהל הק' ונשאו תפילה לרפואתם השלימה

היינו בקלפיות..

משה בן חיים, COL

"לא משנה מה תבחר, בדוכן חב"ד בוחרים במעשים טובים" - אלו המילים שזעקו מהכרזות הבולטות. וכך ניתן היה לראות מחזה מלבב: מצביעי 'יש עתיד', 'ליכוד', 'המחנה הציוני' ו'כולנו' מניחים תפילין זה לצד זה, ונזכרים שלמרות חילוקי הדעות האידיאולוגיים - כולנו יהודים.

נבחר ציבור יצירתי..

שירלי צ'יסהולם היתה האישה השחורה הראשונה שנבחרה לבית הנבחרים של ארצות הברית היא מצאה את עצמה נאבקת בדעות קדומות ובחברי קונגרס שניסו לעכב את התקדמותה.. מה הציע לה הרבי?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
הדפסה שלח לחבר שתף